Půjdete 23. a 24.května k volbám do EP?
NE
119
ANO
123

 ROZHOVORY A ČLÁNKY

 

Vojtěch Mynář: projekt Dunaj-Odra-Labe našemu kraji přinese desetitisíce pracovních míst

Datum: 22.05.2014

Zkušený politik, europoslanec a krajský lídr ČSSD do Evropského parlamentu Vojtěch Mynář byl hostem ON-LINE rozhovoru Deníku. Na otázky čtenářů odpovídal přímo z nemocničního pokoje Městské nemocnice Ostrava.


V Centru bezpečné jízdy odstartovala akce pro autoškoly a mladé řidiče

Datum: 09.09.2013

Sdružení OSTRAVA BEZPEČNÁ DOPRAVA!!! připravuje ve spolupráci s Centrem bezpečné jízdy LIBROS OSTRAVA a pod záštitou náměstka primátora Tomáše Suchardy na září akci pod názvem Autoškoly a mladí řidiči Ostrava 2013. První akce tohoto druhu v České republice proběhne od pondělí 9. do soboty 14. září. Autoškoly se svými žáky, ale i ostatní řidiči, se tak mohou zúčastnit programu, který je součástí Evropského pilotního projektu celoživotního vzdělávání řidičů, jehož nositelem je Centrum bezpečné jízdy LIBROS OSTRAVA a garantem poslanec evropského parlamentu Vojtěch Mynář.


Vojtěch Mynář: S vodním dílem to myslím vážně

Datum: 03.07.2013

Uplynulé měsíce znamenaly postupný obrat v diskuzi o výstavbě vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe. Stále častěji slýcháme nejen pdoporu z České republiky, ale i zahraničí. Nejprve se v Moravskoslezském kraji sdružily municipality, podnikatelé i univerzity a vydaly společné prohlášení s apelem na vládu za účelem aktivní a efektivní podpory vodní dopravy v České republice. Po vzoru hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslava Nováka z počátku roku i dalších se Rada Asociace krajů České republiky 26. dubna usnesla kladně k výstavbě vodního koridoru a shodla se na lepší koordinaci přípravy. Poprvé projednala projekt i Dopravní komise Svazu měst a obcí Čeké republiky na svém květnovém zasedání.


Poslanec EP Vojtěch Mynář podpořil setkání českých a polských hasičů v Ostravě: Role hasičských záchranných sborů v Evropské unii

Datum: 05.05.2013

Setkání příslušníků hasičských dobrovolných sborů z Moravskoslezského kraje a Polska bylo zahájeno v sobotu 4. května v Centru bezpečné jízdy LIBROS Ostrava. Dvoudenní akce proběhla symbolicky u příležitosti svátku sv. Floriána, patrona hasičů a zahájili ji Libor Václavík, majitel společnosti LIBROS Ostrava a Dalimil Frič ředitel Centra bezpečné jízdy LIBROS Ostrava.


Propouštění by bylo katastrofou pro region

Datum: 02.05.2013

Společnost EVRAZ Vítkovice STEEL navštívil 1. května poslanec Evropského parlamentu Vojtěch Mynář společně se senátorem Antonínem Maštalířem, aby se zde seznámili se situací, která již delší dobu ohrožuje zaměstnání více než tří stovek zaměstnanců, hlavně ocelárny společnosti.


Besedy o Ostravě a fotbalovém Baníku

Datum: 01.05.2013

Prvního května navštívil v odpolední hodinách poslanec EP Vojtěch Mynář nohejbalový turnaj, který se na hřišti Gymnázia Hladnov ve Slezské Ostravě těšil velkému zájmu mužských družstev městských obvodů Slezská Ostrava, Kunčice a dalších. V průběhu turnaje proběhla řada besed i za účasti senátora a starosty městského obvodu Slezská Ostrava Antonína Maštalíře, směřujících k hlavním problémům, které se týkají statutárního města Ostrava. Občané a sportovci projevili velký zájem o řešení problematiky Baníku Ostrava, která má širokou publicitu a která bude řešena na nejbližší m zasedání statutárního města Ostravy.


Evropští sociální demokraté vítají Chorvatsko a podporují znovuoživení procesu rozšiřování EU

Datum: 19.04.2013

Evropský parlament hlasoval ve čtvrtek o zprávě o pokroku Chorvatska v roce 2012. Tato rezoluce znamená splnění posledního úkolu před tím, než se Chorvatsko stane 1. července 2013 novým členským státem EU.


„Miloš jako prezident tomuto kraji pomůže

Datum: 28.01.2013

Bruntálský a krnovský deník (MARTIN PLEVA)


Baví se celá rodina

Europoslanec přistižen na letišti