Půjdete 23. a 24.května k volbám do EP?
NE
119
ANO
123

 Vojtěch Mynář: „Postavili jsme koncertní  síň pro motoristy“

O víkendu žila Ostrava motosportem

Centrum bezpečné jízdy LIBROS Ostrava v sobotu znovu otevřelo brány svého areálu všem milovníkům motorismu. Akce se konala pod záštitou náměstka primátora Ostravy Tomáše Suchardy a jejím patronem byl také poslanec Evropského parlamentu Vojtěch Mynář.

Do ostravského areálu Centra se sjely skutečné osobnosti motorismu, ať již závodníci, aktivní i legendární, nebo konstruktéři, aby divákům předvedly své umění, své vozy a podělili se o celoživotní zkušenosti. Zájemci o motory všeho druhu se tak mohli setkat s Gabrielou Jílkovou, Tomášem Engem, Adolfem Fešárkem, Josefem Krečmerem, Petrem Vítkem, Davidem Palmim, Silvestrem Mikuláštíkem, Adamem Lackem, slavným i designérem motocyklů Miroslavem Rybičkou a dalšími populárními osobnostmi. Programem provázel moderátor Formule 1 Tomáš Richter.

Počasí bylo sice chladné, ale i tak motoristická sobota věnovaná mimo jiné i uznání Ostravy coby Evropského města sportu pro rok 2014, přilákala slušný počet zájemců. Motokaskatéři a další doprovodné programy zajímavost celého motoristického dne ještě zvýraznili. Ostravu žijící sportem, jak zněl název programu, zahájili zástupci Centra bezpečné jízdy LIBROS Ostrava, Libor Václavík a Dalimil Frič. Europoslanec Vojtěch Mynář připomněl budování areálu a jeho polygonů, a to i slovy: „Postavili jsme koncertní síň pro motoristy.“

Všechny akce pořádané Centrem bezpečné jízdy LIBROS Ostrava mají vždy skvělou organizaci a probíhají v příjemné přátelské atmosféře svědčící o tom, že lidé, kteří se kolem Centra sdružili a s ním spolupracují, mají na mysli nejenom rozvoj motorismu, ale i bezpečnost na silnicích a dálnicích celé Evropy.

 

 

 


Baví se celá rodina

Europoslanec přistižen na letišti